1. Porządek Mszy świętych w dni powszednie: od poniedziałku do piątku – godz. 17.00, w sobotę – godz. 7.30. Od poniedziałku do soboty po Mszach świętych modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach.
 2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na pomoc dla Księży Emerytów oraz dla Domu Księży Emerytów „Emaus”. Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Chrystusa Króla.
 3. Bażanówka: W piątek Msza święta o godz. 17.00 a po niej nabożeństwo wypominkowe. Dziękujemy rodzinom za złożone ofiary na ogrodzenie kościoła. Bóg zapłać! W piątek po Mszy świętej spotkanie Oazy.
 4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tygodniku Gość Niedzielny znajdują się interesujące artykuły m.in.: o sytuacji Kościoła katolickiego w Chinach, powyborczy krajobraz, o marszu Niepodległości i patriotyzmie, legendy Niepodległej.
 5. Dziękuję za uporządkowanie mogił zmarłych na cmentarzu. Przypominam, że wszelkie śmieci proszę jak to jest ustalone w regulaminie cmentarza zabierać ze sobą. Cmentarz jest ogrodzony ze względu na zwierzęta, dlatego proszę o zamykanie bramki wejściowej.
 6. Na stolikach wystawione są kartki wypominkowe. W miesiącu listopadzie modlić się będziemy za naszych zmarłych. Wypełnione kartki proszę składać do skrzynki lub przynosić do zakrystii.
 7. Spotkanie Oazy Nowego Życia w sobotę o godz. 9.30, natomiast spotkani Oaz z Jaćmierza i Bażanówki o godz. 10.30.
 8. Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu w Przemyślu oraz Szkoła Podstawowa w Jaćmierzu zapraszają na uroczystość uhonorowania nagrobku Zdzisława Tarkowskiego repliką Gwiazdy Przemyśla w ramach projektu „Za walkę o niepodległość Ziemi Przemyskiej – odznaczeni Gwiazdą Przemyśla” realizowanego w 100 lecie Niepodległości Polski w dniu 26 listopada 2018 r. o godz.11.00 w kościele parafialnym a później na Cmentarzu w Jaćmierzu.
 9. Dziękujemy rodzinom które w ubiegłą niedzielę złożyły ofiary na fundusz inwestycyjny i na utrzymanie cmentarza. Zebrano:
  – Jaćmierz – 730 zł na kościół i 80 zł na cmentarz,
  – Posada Jaćmierska – 880 zł na kościół i 60 zł na cmentarz,
  – Przedmieście Jaćmierskie – 990 zł na kościół i 70 zł na cmentarz.
  Razem zebrano: 2600 zł na kościół i 210 zł na cmentarz. Wszystkim ofiarodawcom składam Bóg zapłać!
 10. Błogosławieństwo dzieci.