1. Dzisiaj obchodzimy 100-tną rocznicę odzyskania Niepodległości. Modlimy się za Ojczyznę i za wszystkich, którzy walczyli o naszą wolność. Zapraszamy na godz. 15.00 do kościoła parafialnego na uroczystą Akademię przygotowaną przez młodzież naszej parafii.
  2. Porządek Mszy świętych w dni powszednie: we wtorek, środę, czwartek, piątek – godz. 17.00, w poniedziałek i sobotę – godz. 7.30. Od poniedziałku do soboty po Mszach świętych modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach.
  3. Dziękuję wszystkim rodzinom za złożone dzisiaj ofiary w kopertach na fundusz inwestycyjny. Bóg zapłać!
  4. We wtorek po Mszy świętej spotkanie Grupy Biblijnej.
  5. Bażanówka: W piątek Msza święta o godz. 17.00 a po niej nabożeństwo wypominkowe. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. W przyszłą niedzielę zbiórka do kopert na ogrodzenie kościoła. Spotkanie ministrantów we wtorek o godz. 16.00. Spotkanie Oazy w piątek po Mszy świętej.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tygodniku Gość Niedzielny znajdują się interesujące artykuły m.in.: „Kościół po synodzie o młodzieży”, „Niepodległość – wykorzystana szansa”, o cenach energii elektrycznej, o wizach do USA.
  7. Dziękuję za uporządkowanie mogił zmarłych na cmentarzu. Przypominam, że wszelkie śmieci proszę jak to jest ustalone w regulaminie cmentarza zabierać ze sobą. Cmentarz jest ogrodzony ze względu na zwierzęta, dlatego proszę o zamykanie bramki wejściowej.
  8. Na stolikach wystawione są kartki wypominkowe. W miesiącu listopadzie modlić się będziemy za naszych zmarłych. Wypełnione kartki proszę składać do skrzynki lub przynosić do zakrystii.
  9. Spotkanie Oaz z Jaćmierza i Bażanówki w sobotę o godz. 10.30.
  10. Błogosławieństwo dzieci.