1. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Teresę od Dzieciątka Jezus, we wtorek świętych Aniołów Stróżów, w czwartek św. Franciszka z Asyżu, w piątek św. Faustynę Kowalską.
 2. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca.
 3. Jutro pierwszy dzień października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do licznego udziału dorosłych, młodzież i dzieci. Przez odmówienie 5 dziesiątków różańca i wypełnienie warunków można zyskać odpust zupełny. Przypominam, że kandydaci do bierzmowania są zobowiązani do udziału w co najmniej 7 nabożeństwach. W dni powszednie o godz. 17.00 Msza święta a po niej różaniec, natomiast w niedzielę o godz. 15.30 różaniec a po nim Msza święta.
 4. W środę różaniec połączony z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po nabożeństwie spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.
 5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 i okazja do spowiedzi., o godz. 17.00 różaniec, który poprowadzi Bractwo Honorowej Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa, po Mszy świętej spotkanie tej wspólnoty.
 6. W piątek spowiedź od godz. 16.00.
 7. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 9.00.
 8. W sobotę o godz. 17.00 Msza święta, a po niej zakończenie tegorocznych nabożeństw fatimskich, później spotkanie Akcji Katolickiej.
 9. Przyszła niedziela jest adoracyjną, po Mszy świętej o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych.
 10. Bażanówka: Dzisiaj o godz. 13.30 spotkanie Rad Parafialnych w Domu Strażaka, omówiony będzie temat funkcjonowania cmentarza. Po tym nasza Rada Parafialna spotka się w salce przy kościele.
  Msze święte i nabożeństwa różańcowe od wtorku do piątku o godz. 17.00. W piątek spowiedź od godz. 16.00. Także w piątek po nabożeństwie spotkanie Oazy.
 11. We wtorek o godz. 17.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII i III gimnazjum w kościele parafialnym. Obecność obowiązkowa!
 12. W czwartek o godz. 16.30 spotkanie Oazy Nowego Życia a po Mszy świętej spotkanie dla ministrantów.
 13. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie Oazy Dzieci Bożych.
 14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli, rycerza Niepokalanej, Małego Rycerza Niepokalanej. W tygodniku Gość Niedzielny znajduje się artykuły m. in. o wizycie papieża Franciszka w krajach nadbałtyckich,
  o skutkach ACTA, natomiast w ChiT (Chrystus i Ty) artykuły poświęcone 40-tej rocznicy wyboru Jana Pawła II, o Józefie Piłsudskim, wydarzeniach związanych z 100-tną rocznicą odzyskania Niepodległości.
 15. Błogosławieństwo dzieci.