1. Trwa miesiąc październik – zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. Codziennie Msza św. o godz. 17.00, a po niej różaniec.
2. Dziś przeżywamy 17 Dzień Papieski pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją”. Po Mszach św. zbiórka na cele Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która pomaga zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin. Dziękuję Szkolnemu Kołu Caritas za pomoc. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 16.00, po nim Msza św.
3. W tym tygodniu w liturgii: poniedziałek – bł. Wincentego Kadłubka, piątek – bł. Honorata Koźmińskiego.
4. W poniedziałek o godz. 16.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. VI.
5. W środę spotkanie Grupy Biblijnej.
6. W piątek po Mszy św. i różańcu w domu parafialnym pierwsze spotkanie dla młodzieży z klas ponadgimnazjalnych (od kl. II włącznie) w ramach katechezy przedmałżeńskiej. Spotkania są obowiązkowe przy zawieraniu małżeństwa sakramentalnego.
7. W sobotę o godz. 10.30 spotkanie oazy.
8. Za tydzień zbiórka w kopertach na potrzeby kościoła.
9. Bażanówka: dziś po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic róż różańcowych. Msza św. we wtorek, środę, czwartek i piątek o godz. 17.00, a po niej nabożeństwo różańcowe. W czwartek po różańcu spotkanie dla młodzieży gimnazjalnej (kl. III) przygotowującej się do bierzmowania.
10. W dniach od 20 do 22 października w Miejscu Piastowym odbędą się rekolekcje trzeźwościowe. Gorąco zapraszamy w imieniu Księży Michalitów.