1. Dzisiaj po sumie zmiana tajemnic róż różańcowych, a potem spotkanie dla rodziców dzieci z kl. III; o godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św. Taca na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  2. W liturgii wspominamy: poniedziałek – świętych Aniołów Stróżów, środa – św. Franciszka z Asyżu, czwartek – św. Faustyny Kowalskiej, sobota – NMP Różańcowej (odpust we Wzdowie).
  3. Rozpoczyna się miesiąc październik – zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. Codziennie Msza św. o godz. 17.00 (w sobotę o godz. 18.00), a po niej różaniec. Nie szczędźmy czasu na wspólną modlitwę. Za wspólnotowe odmówienie różańca (5 tajemnic) można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: wyzbycie się wszelkiego przywiązania do grzechu, nawet lekkiego, spowiedź i Komunia św. oraz modlitwa w intencjach papieża. Brak któregoś z warunków sprawia, iż odpust jest cząstkowy. Zapraszamy dzieci i młodzież oraz starszych (jak najliczniej) na wspólną różańcową modlitwę. Dostrzegamy dzisiaj ogrom zła i niepokoju, odejścia od Boga i Kościoła, dlatego przez Różaniec błagajmy Boga o miłosierdzie dla świata i naszej Ojczyzny.
  4. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W środę o godz. 16.00 spotkanie oazy, a po Mszy św. spotkanie Rycerstwa.
  5. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. W czwartek Godzina Święta od godz. 16.00; okazja do spowiedzi św. (zapraszamy dzieci i młodzież). W piątek spowiedź św. także od godz. 16.00.
  7. W sobotę nie będziemy odwiedzać chorych, bowiem w tym dniu wyjeżdżamy na modlitwę „Różaniec do granic”. Wyjazd o godz. 9.00 sprzed OSP w Jaćmierzu. Dlatego Msza św. w tym dniu będzie o godz. 18.00, a po niej ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Spotkania Akcji Katolickiej nie będzie.
  8. W przyszłą niedzielę na sumie dzieci z kl. III otrzymają różańce.
  9. Bażanówka: Msza św. od wtorku do piątku o godz. 17.00; w piątek spowiedź św. od godz. 16.00. Zachęcamy, by się wyspowiadać w ciągu tygodnia. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  10. Za tydzień 17 Dzień Papieski; zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  11. W dniach od 20 do 22 października w Miejscu Piastowym odbędą się rekolekcje trzeźwościowe. Gorąco zapraszamy w imieniu Księży Michalitów.