1. Dziś w kościołach, których data poświęcenia nie jest znana obchodzimy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła. Wyrażamy Bogu Najwyższemu wdzięczność za nasz parafialny dom modlitwy, w którym przebywa, a także za ludzi, którzy go wybudowali i dbają o niego, troszczą się, by pięknie wyglądał. Dziś różaniec o godz. 16.00.
2. Jutro Msza św. o godz. 16.30, a po niej ostatnie w tym roku nabożeństwo różańcowe, po którym zbiórka ministrantów.
3. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi świętej, aby móc ofiarować zmarłym przyjęte Komunie św., zyskane odpusty.
4. W Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny oraz codziennie do 8 listopada można zyskać odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące. Warunki: wyzbycie się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, spowiedź, Komunia św., odmówienie na cmentarzu Ojcze nasz i Wierzę w Boga, modlitwy za zmarłych i modlitwy w intencjach papieża. Spowiedź sakramentalna wystarczy do zyskania odpustu w wielu dniach. Odpust od 1 do 8 listopada jest zupełny, w pozostałe dni miesiąca – cząstkowy.
5. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.30, 11.00 oraz o 14.00, po której będzie procesja żałobna na cmentarz i modlitwy za zmarłych. W Bażanówce Msza św. o 9.00, a po niej modlitwy na cmentarzu.
6. 2 listopada – Dzień Zaduszny – liturgiczne wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli tych, którzy potrzebują naszego wsparcia modlitewnego, by mogli osiągnąć wieczne szczęście. Msze św. o godz. 7.30 i 16.30.
7. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Rycerstwo Niepokalanej będzie miało swoje spotkanie 9 listopada.
8. Od środy do soboty Msza św. o godz. 16.30, po której w wypominkach będziemy się modlić za zmarłych Koronką do Bożego Miłosierdzia.
9. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Godzina Święta od 15.30. W piątek spowiedź św. od 16.00.
10. Wspominamy w liturgii: piątek – św. Karola Boromeusza. W piątek po Mszy św. spotkanie oazy.
11. W sobotę odwiedzimy chorych od godz. 9.00; wieczorem nabożeństwo pierwszosobotnie i spotkanie Akcji Katolickiej.
12. Bażanówka: Msza św. w piątek o godz. 16.30; od 15.30 spowiedź św.