1. Dziś witamy serdecznie w naszej wspólnocie ks. mgr. Maksymiliana Lorensa, neoprezbitera z parafii Krościenko Wyżne, który decyzją ks. abpa Adama Szala został mianowany wikariuszem w naszej parafii. Życzymy mu owocnej pracy na chwałę Bożą i dla zbawienia powierzonych mu wiernych.
 2. Dziś po sumie spotkanie Rady Duszpasterskiej w sprawie remontu organów.
 3. Dzisiaj dożynki wojewódzkie i diecezjalne w Polańczyku o godz. 12.00, zaś w najbliższą niedzielę na Jasnej Górze, a także gminne w Bażanówce.
 4. Od następnej niedzieli Msza św. o godz. 16.00, w Bażanówce o 8.15. Kończą się szkolne wakacje. Dzieci i młodzież zachęcamy, aby skorzystali ze spowiedzi świętej.
 5. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, także w sobotę.
 6. W liturgii: poniedziałek – wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela, czwartek – bł. Bronisławy (rocznica wybuchu II wojny światowej), sobota – św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
 7. We czwartek rozpoczniemy nowy rok szkolny i katechetyczny – Msza św. w Jaćmierzu i Bażanówce o godz. 8.00. Zapraszamy serdecznie uczniów i nauczycieli, rodziców i dziadków.
 8. W I czwartek Godzina Święta od godz. 17.00; okazja do spowiedzi.
 9. W I piątek spowiedź św. od godz. 17.00. Przypominamy, że obowiązkiem kandydatów do bierzmowania jest szczególna praca nad sobą, czemu służy regularna, comiesięczna spowiedź i Komunia św. Troska o religijne wychowanie dzieci – o udział w katechezie i Mszy św. niedzielnej – jest pierwszorzędnym obowiązkiem rodziców.
 10. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy swoich chorych z posługą kapłańską. Wieczorem o 18.00 nabożeństwo fatimskie, a po nim spotkanie Akcji Katolickiej.
 11. Za tydzień po sumie zmiana tajemnic róż różańcowych. Na sumie poświęcenie ziarna siewnego.
 12. W Bażanówce spowiedź św. dla dzieci i młodzieży oraz rodziców przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego w środę od godz. 17.00 do 17.30. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego we czwartek o godz. 8.00; zapraszamy wszystkie dzieci, rodziców i nauczycieli. W piątek Msza św. o 18.00, a od 17.00 spowiedź św. W niedzielę poświęcenie ziarna siewnego na Mszy św. o 9.30.
 13. Warto czytać prasę katolicką, dobre książki, słuchać radia katolickiego i telewizji.
 14. Organizacja „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” organizuje już po raz drugi zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Obecna akcja zbierania tego sprzętu zakłada jak poprzednio wsparcie konkretnych projektów katolickich – głównie misyjnych. Zbiórka elektrośmieci u nas 8 września ok. 13.30 na parkingu przy kościele. O pomoc proszę strażaków. Proszę nie przynosić wcześniej tylko w tym dniu od rana.
 15. W dniu 10.09.2016 r. o godz. 9.00 w Parafii NSPJ w Sanoku odbędzie się dzień skupienia dla członków Honorowej Straży NSPJ. Zgłoszenia trwają do 2.09.2016r.
 16. Uruchomiona została strona internetowa naszej parafii. Proszę zaglądnąć i proszę ewentualnie o opinie jej dotyczące.