1. Obecna niedziela jest Uroczystością Objawienia Pańskiego. Na wszystkich Mszach świętych poświęcenie kadzidła i kredy. Ministranci przygotowali kredę
  i kadzidło, które można nabyć po dowolnych ofiarach. Dochód przeznaczony jest na wycieczkę.
  Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu i na misje.
  Po Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Popołudniu zapraszamy do Domu Parafialnego na Jasełka przygotowane przez dzieci i młodzież naszej parafii pod kierunkiem ks. wikariusza. Na koniec młodzież zbierać będzie wolne datki na rekolekcje wakacyjne. Początek o godz. 17.00. Zapraszamy.
 3. Ze względu na wizytę duszpasterską w tygodniu Msze święte od poniedziałku do piątku o godz. 7.00, natomiast w sobotę o godz. 7.30.
 4. Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu.
 5. W sobotę (12.01.) o godz. 16.00 zapraszamy rodziców uczniów klas VIII i III gimnazjum z całej na spotkanie do Domu Parafialnego w Jaćmierzu. Tematem będą rekolekcje przed bierzmowaniem. Bardzo prosimy o obecność!
  Po spotkaniu młodzież może zdawać materiał do bierzmowania.
 6. Bażanówka: Msza święta w piątek o godz. 7.00.
  Za tydzień w niedzielę w Domu Strażaka w Bażanówce wystawione zostaną Jasełka przygotowane przez dzieci i młodzież naszej parafii pod kierunkiem ks. wikariusza. Na koniec młodzież zbierać będzie wolne datki na rekolekcje wakacyjne. Początek o godz. 17.30. Zapraszamy.
 7. Za tydzień II niedziela miesiąca bardzo prosimy o składanie ofiar w kopertach na fundusz inwestycyjny oraz na cmentarz. Przypominam, że na ostatnim spotkaniu Rady Parafialnej została ustalona roczna wysokość składek od rodziny: 130 zł na kościół i 20 zł na cmentarz.
 8. Jutro w Domu Parafialnym w Besku spotkanie dla narzeczonych w Poradni Rodzinnej. Początek o godz. 17.00.
 9. Uroczystość I Komunii świętej w 2020 roku (obecne klasy II) będzie w pierwszą niedzielę maja.
 10. Błogosławieństwo dzieci.