1. Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest święto patronalne Akcji Katolickiej. Po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, za co można zyskać odpust zupełny.
  Za tydzień pierwsza niedziela adwentu i początek nowego roku liturgicznego.
  W piątek święto św. Andrzeja, Apostoła i męczennika.
 2. Porządek Mszy świętych w dni powszednie: od poniedziałku do soboty – godz. 17.00. Od poniedziałku do piątku po Mszach świętych modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach.
 3. We wtorek po Mszy świętej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VII.
 4. W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca , Msza święta o godz. 17.00, po niej różaniec i rozważanie części różańca. Po nabożeństwie spotkanie Akcji Katolickiej.
  Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00.
 5. Bażanówka: W piątek Msza święta o godz. 17.00 a po niej nabożeństwo wypominkowe. W piątek po Mszy świętej spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VII i Oazy.
 6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tygodniku Gość Niedzielny znajdują się interesujące artykuły oraz bardzo ładny kalendarz na przyszły rok. Jest również Mały Gość Niedzielny wraz z lampionem.
 7. Najbliższa niedziela jest pierwszą w miesiącu, stąd adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
 8. Od pierwszej niedzieli adwentu Siostry będą rozprowadzały opłatki wigilijne w kościołach w Jaćmierzu i w Bażanówce. Otwórzmy nasze serca i złóżmy ofiarę na ich potrzeby, utrzymanie i opał. Niech to będzie wyrazem naszej wdzięczności i pracę w naszej parafii. Już dzisiaj Siostry wraz z modlitwą za wszystkich ofiarodawców składają serdeczne: Bóg zapłać!
 9. Spotkanie Oazy Nowego Życia w sobotę o godz. 9.30, o godz. 10.00 spotkani dla Oazy Dzieci Bożych i Oazy Nowej Drogi, natomiast o godz. 10.30 będzie wspólna próba przed jasełkami młodzieży z Jaćmierza i Bażanówki.
 10. Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu w Przemyślu oraz Szkoła Podstawowa w Jaćmierzu zapraszają na uroczystość uhonorowania nagrobku Zdzisława Tarkowskiego repliką Gwiazdy Przemyśla w ramach projektu „Za walkę o niepodległość Ziemi Przemyskiej – odznaczeni Gwiazdą Przemyśla” realizowanego w 100 lecie Niepodległości Polski w dniu 26 listopada 2018 r. o godz.11.00 w kościele parafialnym a później na Cmentarzu w Jaćmierzu.

11. Na stronie internetowej parafii zostały umieszczone intencje Mszy świętych na cały przyszły tydzień. Od tej niedzieli będzie można sprawdzić kiedy zostanie odprawiona zamówiona wcześniej intencja.

 1. Błogosławieństwo dzieci.