1. Trwa oktawa Bożego Ciała. Zachęcamy do udziału w procesjach eucharystycznych; dziś procesja po sumie. Taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
2. Msza św. o godz. 18.00 przez cały tydzień do piątku; w sobotę o godz. 7.30.
3. We wtorek po nabożeństwie spotkanie uczniów z kl. II gimnazjum.
4. Jutro spotkanie dla narzeczonych w Poradni Życia Rodzinnego w Besku o godz. 17.00.
5. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
6. We środę po Mszy św. spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.
7. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała – od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu (okazja do spowiedzi św. przed odpustem); o godz. 18.00 odśpiewamy Litanię do NSPJ, a po niej udamy się z procesją wokół kościoła, potem Msza św., poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. Po Mszy św. zbiórka ministrantów.
8. W piątek uroczystość NSPJ; nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W naszej parafii odpust – suma odpustowa o godz. 11.00. Msze św. w tym dniu o godz. 7.30, 11.00 i 18.00. Odpust to darowanie kar doczesnych za grzechy już odpuszczone. By one były odpuszczone, należy przystąpić do sakramentu pokuty, dlatego prosimy o skorzystanie z tego sakramentu w najbliższych dniach, by odpust zyskać. Kolejnymi warunkami są: wyzbycie się przywiązania do najmniejszego grzechu, Komunia św. w dniu odpustowym i odmówienie modlitw: Wierzę, Ojcze nasz i dowolnej w intencjach papieża. Proszę Koła Gospodyń, strażaków, służbę liturgiczną, by przygotować pięknie procesję; proszę by na procesję przyszły dzieci i młodzież.
9. W sobotę wsp. Niepokalanego Serca NMP (odpust w Milczy).
10. Za tydzień zbiórka w kopertach na potrzeby kościoła.
11. Bażanówka – Msza św. i nabożeństwo czerwcowe w czwartek i piątek o godz. 18.00.