1. Dziś 2 rocznica śmierci śp. Ks. Aleksandra Zająca. Wieczne odpoczywanie…

2. Msza św. codziennie o godz. 18.00; także w sobotę.

3. W liturgii wspominamy: wtorek – św. Józefa, Rzemieślnika, środa – św. Atanazego, czwartek – uroczystość NMP Królowej Polski, głównej Patronki Polski i Archidiecezji Przemyskiej, czwartek – św. Floriana, sobota – święto Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu.

4. Jutro próba przed I Komunią św. dla dzieci z kl. III o godz. 16.30.

5. We wtorek rozpoczyna się piękny miesiąc maj. Śpiewem Litanii Loretańskiej przez pośrednictwo Matki Najświętszej wielbić będziemy Boga. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tych nabożeństwach. Nie dopuśćmy do tego, aby w polskich sercach wygasała miłość do Matki Najświętszej. Msza św. codziennie o godz. 18.00, po niej nabożeństwo majowe.

6. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

7. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

8. W czwartek uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w tym dniu o godz. 7.30, 11.00 i 18.00. Od godz. 17.00 Godzina Święta (okazja do spowiedzi św.), o godz. 18.00 odśpiewamy litanię, a potem Msza św.

9. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. W piątek (4 maja) nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Ks. Abp. Adam Szal udzielił dyspensy.

10. W sobotę nie będziemy odwiedzać chorych (spowiadamy w Jasionowie przed wizytacją). Po południu o godz. 16.30 Msza św. w intencji strażaków i ich rodzin. O godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Podczas tego nabożeństwa dzieci z kl. III odnowią przyrzeczenia chrzcielne. Zapraszamy licznie wszystkich parafian. Po nabożeństwie spotkanie Akcji Katolickiej.

11. Oaza w sobotę o godz. 10.30.

12. Za tydzień na sumie zmiana tajemnic róż różańcowych.

13. Módlmy się za młodzież przygotowującą się do bierzmowania i dzieci przygotowujące się do I Komunii św.

14. Bażanówka – Msza św. i nabożeństwo majowe we wtorek, środę i piątek o godz. 17.00. W czwartek w Uroczystość NMP Królowej Polski Msze św. o godz. 8.15 i 9.30. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 16.00.