1. Dzisiejsza niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Polecamy równocześnie tych, którzy przygotowują się do służby w Kościele i dla Kościoła. W tym tygodniu wypadają kolejne Kwartalne Dni Modlitw (tzw. Suche Dni Letnie).

2. W tym tygodniu w naszym dekanacie rozpoczyna się wizytacja kanoniczna ks. abpa Adama Szala, która potrwa aż do czerwca (u nas 17 maja). W związku z tym w pewne dni godziny Mszy św. będą zmieniane według potrzeby duszpasterskiej. Prosimy o wyrozumiałość. Msze św. w tym tygodniu: poniedziałek i wtorek o godz. 18.00, środa o godz. 7.00, czwartek o godz. 18.00, piątek o godz. 7.00, w sobotę o godz. 7.30.

3. W liturgii: poniedziałek – uroczystość św. Wojciecha, środa – święto św. Marka

4. W czwartek o godz. 16.30 próba dla dzieci przed I Komunią św. W czwartek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. III.

5. Oaza w sobotę o godz. 10.30.

6. W niedzielę po sumie spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania z kl. III.

7. Bażanówka: We wtorek o godz. 16.30 próba dla dzieci przed I Komunią św.; w piątek próba o godz. 15.30. W czwartek w Jaćmierzu spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. III o godz. 18.00. Msza św. w piątek o godz. 16.30. W niedzielę po sumie spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania z kl. III.