1. Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj odprawimy ją po sumie, w pozostałe dni po Mszy św.
  2. Msza św. codziennie o godz. 18.00, także w sobotę; w Bażanówce w piątek o godz. 17.00.
  3. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy; po Mszy św. spotkanie Grupy Biblijnej.
  4. W czwartek Godzina Święta od godz. 17.00.
  5. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30.
  6. W sobotę nie będziemy odwiedzać chorych; wieczorem nabożeństwo pierwszosobotnie i spotkanie Akcji Katolickiej.
  7. W niedzielę Niedziela Miłosierdzia. Dzieci niech przyniosą skarbonki wielkopostne i złożą je przed Mszą św. przed ołtarzem. W niedzielę po sumie zmiana tajemnic róż różańcowych
  8. Za tydzień zbiórka w kopertach na potrzeby kościoła.
  9. Pragnę serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się świętowania Wielkiego Tygodnia i Wielkanocy. Dziękuję ks. Maksymilianowi – za zaangażowanie i przygotowanie służby liturgicznej; dziękuję bardzo serdecznie siostrom służebniczkom; siostrze Danucie za piękne dekoracje i s. przełożonej Izabeli za posługę organistki. Dziękuję za przygotowanie ciemnicy i Bożego Grobu. Dziękuję Różom Różańcowym i innym parafianom za złożone ofiary na zakup kwiatów, Straży Pożarnej za wystawienie straży przy Grobie Pańskim, scholi, sprzątającym kościół, tym, którzy dostarczali artykuły żywnościowe na plebanię przy różnych okazjach; dziękuję lektorom i ministrantom bardzo licznie obecnym i szczrze zaangażowanym. I wszystkim, którzy tak licznie adorowali Pana Jezusa w ciemnicy i Bożym Grobie. Bóg zapłać!
  10. Bażanówka – Msza św. w piątek o godz. 17.00; od godz. 16.30 okazja do spowiedzi św. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. III. W niedzielę zmiana tajemnic róż różańcowych.