1. Trwa nowenna przed uroczystością św. Józefa.
  2. Gorzkie żale dziś o godz. 16.00, potem Msza św. i spotkanie dla młodzieży.
  3. Jutro Msza św. na zakończenie rekolekcji o godz. 18.00. W pozostałe dni Msza św. o godz. 18.00, w sobotę o godz. 7.30.
  4. Jutro uroczystość św. Józefa. To dzień szczególnej modlitwy za ojców. Jest to także dzień imienin ks. abpa seniora Józefa Michalika i papieża seniora Benedykta XVI. Solenizantów polecamy w modlitwie.
  5. Próba dla zaangażowanych w przygotowanie Misterium Męki Pańskiej w środę i czwartek o godz. 19.00.
  6. W czwartek w naszej parafii spowiedź św. wielkopostna od godz. 10.00 do 12.00 i od 15.00 do 17.15.
  7. Droga krzyżowa w piątek o godz. 18.00, po niej Msza św. W piątek zachęcam całą parafię do postu o chlebie i wodzie – jak ktoś może, albo w inny wybrany sposób; intencja – o wzrost pobożności w naszej parafii i nawrócenie zatwardziałych grzeszników.
  8. Za tydzień Niedziela Palmowa – poświęcenie palm na sumie. Zbieramy się na rynku, tam będzie odczytana Ewangelia o wjeździe Jezusa do Jerozolimy i poświęcenie palm; potem udamy się w procesji do kościoła. Za tydzień na Gorzkich Żalach składka na kwiaty do Bożego Grobu.
  9. W następną niedzielę o godz. 19.00 w naszym kościele odbędzie się Misterium Męki Pańskiej. Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian i gości.
  10. Dziękuję za ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu Różom: Anny Ostrowskiej z Posady Jaćmierskiej, Aliny Tarkowskiej, Lucyny Twardowicz. Bóg zapłać!
  11. Bażanówka – w czwartek spowiedź św. od godz. 10.00 do 12.00 i od 15.00 do 17.15. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30, po niej Msza św. Za tydzień proszę o większą ofiarność na tacę; składka będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu. Nie będziemy zbierać na Gorzkich Żalach, tylko na Mszach św.