1. Jutro Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok, dzień modlitw o pokój na świecie. Po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania do Imienia Jezus, modlitwa o pokój. Msze św. jak w każdą niedzielę.
2. Msze św.: wtorek i środa o godz. 7.00; czwartek i piątek o godz. 16.30; w sobotę święto Trzech Króli (Msze św. jak w każdą niedzielę).
3. We wtorek i środę udamy się z wizytą kolędową od godz. 15.00. Chcemy z każdą rodziną wspólnie się pomodlić i udzielić kolędowego błogosławieństwa. Plan: ks. proboszcz (Jaćmierz) – wtorek (od rodziny Pietrzak do rodziny Pisula i od rodziny Kot do rodziny Najsarek); środa (od rodziny Haduch do rodziny Malik oraz rodziny przy Straży); ks. Maksymilian (Przedmieście) – wtorek (od rodziny Buczków do rodziny Futymów i Góreckich); środa (od rodziny Zubik i Florek do rodziny Czapor).
4. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
5. W czwartek Godzina Święta od godz. 15.30 i okazja do spowiedzi św.; o godz. 16.30 Msza św. W I piątek od godz. 16.00 spowiedź św.; o godz. 16.30 Msza św. i nabożeństwo pierwszopiątkowe.
6. W sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli); jest to również I sobota miesiąca. Msze św. jak w niedzielę. Na każdej Mszy św. będziemy błogosławić kredę i kadzidło. W domu niech ktoś z rodziny okadzi dom, a kredą oznaczy drzwi. Mieszkania napełniamy wonią kadzidła na znak, że wszystko pragniemy czynić na chwałę Boga, natomiast święconą kredą znaczymy drzwi domów i umieszczamy datę bieżącego roku na znak, że mieszkańcy przyjęli Wcielonego Syna Bożego. O godz. 15.00 odprawimy nabożeństwo pierwszosobotnie ku czci Niepokalanego Serca NMP; o godz. 16.00 Msza św.
7. Oazowe próby jasełek w czwartek i piątek po Mszy św. Młodzież z oazy serdecznie zaprasza wszystkich parafian na Jasełka, które odbędą się 6 stycznia (Trzech Króli) po Mszy św. o godz. 16.00 w domu parafialnym.
8. W następną niedzielę święto Chrztu Pańskiego i zmiana tajemnic róż różańcowych.
9. Bażanówka: Msza św. w piątek o godz. 16.30, od godz. 15.30 spowiedź św. W uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) Msze św. jak w każdą niedzielę.