1. Po sumie błogosławieństwo owsa. We środę święto św. Jana, apostoła i ewangelisty (błogosławieństwo wina); w czwartek święto Świętych Młodzianków; w piątek mimo oktawy Bożego Narodzenia obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. 

2. Msza św. we środę o godz. 16.30, w czwartek, piątek i sobotę o godz. 7.30.

3. W niedzielę święto Świętej Rodziny, jak również zakończenie R.P. 2017 – nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne o godz. 16.00. Zapraszamy wszystkich parafian, aby wyśpiewać uroczyste „Te Deum” za otrzymane łaski oraz przeprosić Pana Boga za nasze słabości i grzechy. Za udział w nim można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

4. Bażanówka: we czwartek kolęda od godz. 9.00. Rozpoczniemy od dołu jak zwykle – od rodziny Radwańskich do rodziny Warchołów i od rodziny Ćwiąkałów do rodziny Krzysztofa Żyłki, a w piątek od godz. 9.00 – Granicznik i dalszy ciąg. Zakończenie Starego Roku w niedzielę o godz. 16.00. 

6. Podziękowania – serdecznie dziękuję za przygotowanie świątecznej dekoracji kościoła s. Danucie, dziękuję za ustawienie choinek i dekorację świąteczną kościoła. Bóg zapłać!

7. Próby jasełek: czwartek – godz. 16.30, piątek – godz. 13.30.