1. Dziś w kościołach, których data poświęcenia nie jest znana obchodzimy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła. Wyrażamy Bogu Najwyższemu wdzięczność za nasz parafialny dom modlitwy, w którym przebywa, a także za ludzi, którzy go wybudowali i dbają o niego, troszczą się, by pięknie wyglądał. Dziś różaniec o godz. 16.00. Po Mszy św. nabożeństwo maryjne prowadzone przez oazę.
2. Od jutra Msza św. o godz. 16.30, we wtorek ostatnie w tym roku nabożeństwo różańcowe.
3. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi świętej, aby móc ofiarować zmarłym przyjęte Komunie św., zyskane odpusty.
4. Odpusty za zmarłych:
– W Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny można zyskać odpust za zmarłych za pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy. Warunkiem jest wyzbycie się przywiązania do grzechów, nawet lekkich, przystąpienie do sakramentu pokuty, przyjęcie Komunii św., pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy oraz odmówienie tam „Ojcze nasz”, „Wierzę w Boga” oraz jakiejkolwiek modlitwy w intencjach Ojca św.
– W każdym dniu listopada można zyskiwać odpusty za zmarłych, nawiedzając pobożnie cmentarz, gdzie należy choćby tylko w myśli pomodlić się za zmarłych oraz odmówić jakąkolwiek modlitwę w intencjach Ojca św. Do 8 listopada odpust jest zupełny, w pozostałe dni – cząstkowy. Pozostałe warunki takie jak podano wyżej.
5. We środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.30, 11.00 oraz o 14.00, po której będzie procesja żałobna na cmentarz i modlitwy za zmarłych. W Bażanówce Msza św. o 9.00, a po niej modlitwy na cmentarzu.
6. 2 listopada – Dzień Zaduszny – liturgiczne wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli tych, którzy potrzebują naszego wsparcia modlitewnego, by mogli osiągnąć wieczne szczęście. Msze św. o godz. 11.00 i 16.30.
7. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy po sumie.
8. Od czwartku do soboty Msza św. o godz. 16.30, po której wypominkach będziemy się modlić za zmarłych.
9. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Godzina Święta od 15.30. W piątek spowiedź św. od 16.00.
10. Wspominamy w liturgii: sobota – św. Karola Boromeusza. Spotkania oazy w tym tygodniu nie będzie.
11. W sobotę odwiedzimy chorych od godz. 9.00; wieczorem nabożeństwo pierwszosobotnie i spotkanie Akcji Katolickiej.
12. Bażanówka: Msza św. i różaniec we wtorek o godz. 16.30. Msza św. w Uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 9.00, w Dzień Zaduszny o godz. 16.30, w I piątek o godz. 16.30; od 15.30 spowiedź św.