1. Dziś rozpoczyna się tydzień misyjny; modlitwą i ofiarą wspomagamy misjonarzy. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje. Dziś różaniec o godz. 16.00 w intencji misji. Dziś przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. W godzinach popołudniowych w naszej parafii odbędzie się rejonowy dzień wspólnoty ruchu Światło Życie.

2. W liturgii wspominamy: wtorek – bł. Jana Wojciecha Balickiego, sobota – święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

3. Msza św. codziennie o godz. 17.00, a po niej różaniec.

4. W środę o godz. 16.00 w domu parafialnym spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. II gimnazjum. W środę po różańcu spotkanie Grupy Biblijnej.

5. Spotkanie oazowe w sobotę o godz. 10.30.

6. Bażanówka: Msza św. i nabożeństwo różańcowe od wtorku do piątku o godz. 17.00. W czwartek o godz. 16.00 zbiórka dla starszych ministrantów od kl. II gimnazjum. W piątek o godz. 16.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. VI i VII. 

7. Zachęcamy do gorliwego włączenia się w sprawę obrony nienarodzonych, poparcia projektu ustawy o zmianie ustawy z dnia 7 stycznia 1993 r. o planowaniu rodziny. Chodzi o zakaz zabijania dzieci chorych w łonach matek. Na ławce pod chórem są listy, na których możemy składać podpisy; potrzebny jest pesel.