1. Dzisiaj po Mszy św.o godz. 16.00 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez młodzież z oazy. Zapraszamy!

2. W liturgii wspominamy: poniedziałek – bł. Władysława z Gielniowa, środa – św. Wincentego a Paulo, czwartek – św. Wacława, piątek – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, sobota – św. Hieronima. Msza św. codziennie o godz. 18.00; w sobotę o 7.30.

3. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. VII.

4. W środę spotkanie Grupy Biblijnej.

5. W sobotę pielgrzymka róż różańcowych do Jarosławia; chętni niech się zapiszą w zakrystii. Do soboty czekamy na zgłoszenia do udziału w modlitwie „Różaniec do granic”, która się odbędzie 7 października. Szczegóły wyjazdu podamy w następną niedzielę.

6. Za tydzień na sumie młodzież z kl. VII, która chce przygotować się poważnie do przyjęcia sakramentu bierzmowania publicznie zadeklaruje taką wolę, prosząc o włączenie do grona kandydatów do bierzmowania.

7. Za tydzień po sumie spotkanie dla rodziców dzieci z kl. III.

8. Bażanówka: w piątek Msza św. o godz. 18.00. Za tydzień na Mszy św. o godz. 9.30 młodzież z kl. VII publicznie poprosi o włączenie do grona kandydatów do bierzmowania.