1. W tym tygodniu wspominamy: wtorek – św. Benedykta, środa – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, czwartek – św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, sobota – św. Bonawentury, niedziela – NMP z Góry Karmel czyli Szkaplerznej (odpust w Zarszynie).
  2. Dziś zbiórka w kopertach na potrzeby kościoła.
  3. Msza św. codziennie o godz. 18.00, w sob. o 7.30.
  4. W piątek po Mszy św. zbiórka ministrantów.
  5. Bażanówka – dziś zmiana tajemnic różańcowych; w piątek Msza św. o godz. 18.00; po Mszy św. spotkanie w celu przygotowania odpustu. Proszę Radę Duszpasterską i biorących udział.
  6. Wyjazd do Rakszawy na kolonię Caritas dla zapisanych w tym roku dzieci będzie 23 lipca o godz. 15.00 z Jacmierza spod OSP; w Bażanówce o godz. 15.10 z przystanku. Koszt przejazdu w obie strony 40 zł.
  7. Serdeczne podziękowania kierujemy do parafian, którzy się przyczynili do godnego przyjęcia pielgrzymów zdążających na Jasną Górę, a więc dziękujemy: Kołom Gospodyń Wiejskich z Jaćmierza, Posady i Przedmieścia za przygotowanie placków; Straży Pożarnej z Jaćmierza i naszej młodzieży. BÓG ZAPŁAĆ!
  8. W następną niedzielę na sumie ks. bp Stanisław udzieli chrztu dwom naszym małym parafianom. W ostatnią niedzielę lipca, tj. 30-tego będzie zmiana porządku niedzielnego: Msze św. będą o godz. 7.30 i 9.30; w Bażanówce o godz. 11.00 sumę odpustową ku czci św. Anny i z racji 30-tej rocznicy poświęcenia tamtejszego kościoła odprawi ks. abp Adam Szal, metropolita przemyski. Wszystkich zapraszamy na to ważne wydarzenie. Jeszcze będziemy o tym przypominać.