1. Po sumie zmiana tajemnic róż różańcowych. Dzisiejsza taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

2. Jutro nie będzie spotkania dla narzeczonych w Poradni Życia Rodzinnego w Besku.

3. Msza św. codziennie o godz. 18.00, w sobotę o godz. 7.30.

4. We środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy; spotkanie Grupy Biblijnej.

5. W czwartek Godzina Święta od godz. 17.00 i okazja do spowiedzi św.

6. W piątek spowiedź św. także od godz. 17.00.

7. Za tydzień zbiórka w kopertach na potrzeby kościoła.

8. W Bażanówce – za tydzień zmiana tajemnic róż różańcowych; Msza św. w piątek o godz. 18.00; spowiedź św. od godz. 17.00.

9. 5 lipca (środa) będziemy gościć w naszej parafii grupę św. Andrzeja z pielgrzymki przemyskiej zdążającej na Jasną Górę. Proszę panie z Kół Gospodyń z Jaćmierza, Posady i Przedmieścia, by upiekły po jednym placku. Prosimy o pomoc w godnym przyjęciu pielgrzymów; będą ok. 9.30.

10. W ostatnim czasie nastąpiła zmiana sióstr w naszej parafii: odeszły s. Maria i s. Janina, a przyszła do nas s. Izabela, która będzie pełnić funkcję przełożonej, organistki i zakrystianki. Dziękujemy siostrom serdecznie za pracę, a s. Izabeli życzymy wielu sił, zdrowia i Bożej mocy w nowym miejscu. Szczęść Boże!