1. Dzisiaj w archidiecezji święcenia diakonów, a w sobotę święcenia prezbiterów. Módlmy się za kandydatów, by jak najlepiej przygotowali się do kapłańskiej posługi. Dziś kwesta na pogorzelców z Pielni.

2. Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego;

3. W liturgii: poniedziałek – św. Urszuli Ledóchowskiej, środa – święto Nawiedzenia NMP, czwartek – św. Justyna, sobota – św. Karola Lwangi i towarzyszy.

4. Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki; kończy się czas paschalny.

5. W poniedziałek po Mszy św. zbiórka ministrantów.

6. We środę zakończenie nabożeństw majowych. Spotkanie Grupy Biblijnej w środę po Mszy św.

7. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek Godzina Święta i okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. W piątek spowiedź św. od godz. 17.00.

8. Oaza w piątek po Mszy św.

9. W I sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą kapłańską. Wieczorem o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie i spotkanie Akcji Katolickiej.

10. Za tydzień po sumie zmiana tajemnic róż różańcowych.

11. Bażanówka – Msza św. i nabożeństwo majowe we wtorek i środę o godz. 18.00; w I piątek spowiedź św. od godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św.

12. 26 czerwca planowana jest autobusowa pielgrzymka młodzieży na Jasną Górę i do Łagiewnik; zapisy u ks. proboszcza.   

13. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd Rycerstwa Niepokalanej do Przemyśla; ponownie zapraszamy. Wyjazd w sobotę 10 czerwca o godz. 8.00, powrót ok. 17.00.

14. Organizowany jest wyjazd z parafii na koncert „Jednego serca, Jednego Ducha” do Rzeszowa, 26 maja w Boże Ciało w godzinach popołudniowych. Prosimy o zgłaszanie się w zakrystii. Dzieci mogą uczestniczyć z rodzicami. Młodzież niepełnoletnia potrzebuje pisemnej zgody od rodziców. Koszt ok. 20 zł.