1. Jutro rozpoczyna się piękny miesiąc maj. Śpiewem Litanii Loretańskiej przez pośrednictwo Matki Najświętszej wielbić będziemy Boga. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tych nabożeństwach. Nie dopuśćmy do tego, aby w polskich sercach wygasała miłość do Matki Najświętszej. Msza św. codziennie o godz. 18.00, po niej nabożeństwo majowe.
  2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny; można wziąć karteczki z siglem biblijnym i przeczytać znaleziony fragment.
  3. Jutro wspominamy św. Józefa Rzemieślnika, we wtorek – św. Atanazego, środa – uroczystość NMP Królowej Polski – Msze św. jak w każdą niedzielę; czwartek – św. Floriana, męczennika, piątek – święto rocznicy poświęcenia bazyliki archikatedralnej w Przemyślu, sobota – święto św. Filipa i Jakuba.
  4. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W I czwartek Godzina Święta od godz. 17.00 (okazja do spowiedzi św.), o godz. 18.00 odśpiewamy litanię, a potem Msza św.
  6. W I piątek spowiedź św. od godz. 17.00.
  7. W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie. W tym roku obchodzimy 100-lecie objawień. Matka Boża. Mówiła wtedy: „Przyszłam upomnieć ludzkość, aby zmieniła życie i nie zasmucała Boga ciężkimi grzechami. Niech ludzie odmawiają różaniec i pokutują za grzechy”. W sobotę dzieci z kl. III wraz z rodzicami odnowią przyrzeczenia chrzcielne. Zapraszamy całe rodziny. Po nabożeństwie spotkanie Akcji Katolickiej.
  8. Za tydzień wypada Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  9. Spotkanie oazy w piątek po Mszy św.
  10. W Bażanówce Msza św. jutro, w środę i piątek o godz. 18.00; w piątek spowiedź św. od godz. 17.00.