1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Możemy zyskiwać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami przez cały rok na terenie Polski za pobożne odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego w kościele lub kaplicy wobec Najświętszego Sakramentu, publicznie wystawionego lub przechowywanego w tabernakulum. Chorzy mogą zyskać odpust poza kościołem. Dzisiaj o godz. 15.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i przez godzinę będziemy trwać przed Najświętszym Sakramentem w Godzinie Miłosierdzia. Pan Jezus powiedział do św. Faustyny, że kto w tym dniu przyjmie Komunię św. będą mu odpuszczone wszystkie grzechy.

2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

3. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, w sobotę o godz. 7.30.

4. W liturgii: pon. – uroczystość św. Wojciecha, wt. – święto św. Marka, sob. – święto św. Katarzyny Sieneńskiej.

5. W środę po Mszy św. spotkanie Grupy Biblijnej.

6. W Bażanówce Msza św. w piątek o godz. 17.00. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie dla młodzieży z kl. II gimnazjum.

7. W tym tygodniu dobrze by było rozebrać ciemnicę i grób; proszę o to strażaków i innych mężczyzn. Mam prośbę – chodzi o uprzątnięcie wieży i pomieszczenia, gdzie jest dmuchawa. Może strażacy by pomogli. Dobrze byłoby zabezpieczyć wieże przed ptakami, które przynoszą gałęzie.

8. Caritas Archidiecezji Przemyskiej zaprasza na „Wieczór Miłosierdzia” do Ośrodka Rekolekcyjnego w Zboiskach z modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia i procesją ze światłem w dn. 28 kwietnia (sobota) na godz. 17.30. Szczegóły na plakacie w gablocie.