1. Dziś Gorzkie żale o godz. 16.00, po nich Msza św., a później spotkanie rekolekcyjne dla młodzieży.
  2. Msza św. codziennie o godz. 18.00, także w sobotę.
  3. W poniedziałek o godz. 17.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. III.
  4. We wtorek po Mszy św. próba Misterium Męki Pańskiej. Do występu pozostało już niewiele czasu, zatem bardzo prosimy o obecność.
  5. W czwartek po Mszy św. zbiórka ministrantów. Proszę o obecność wszystkich, którzy chcą służyć podczas Triduum Paschalnego.
  6. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00, a po niej Msza św., a następnie spotkanie oazy.
  7. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą kapłańską od godz. 9.00; odwiedzimy także chorych zgłoszonych dodatkowo. Prosimy to uczynić w zakrystii. W sobotę o godz. 18.00 nabożeństwo Isobotnie i spotkanie Akcji Katolickiej.
  8. Za tydzień na sumie kandydaci do bierzmowania otrzymają z rąk swoich rodziców poświęcone krzyżyki oraz odnowią przyrzeczenia abstynenckie, które złożyli przy I Komunii św.; po sumie zmiana tajemnic róż różańcowych. Bierzmowanie odbędzie się 6 kwietnia z Besku.
  9. W przyszłą niedzielę po ostatniej Mszy św. zapraszamy do Domu Parafialnego na projekcję musicalu „Życie Maryi”. Obrazuje on w piękny sposób sceny z życia Matki Bożej.
  10. Dziękuję za ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu Różom: Teresy Mazur, Genowefy Barlewicz i Lucyny Twardowicz. Bóg zapłać!
  11. Caritas przygotowała również w tym roku paschaliki i baranki. Minimalna ofiara za paschalik 7zł, za baranka – 5zł.

12. Bażanówka: Dziś taca przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu. W czwartek i piątek odbędą się rekolekcje szkolne dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Bażanówce. Zachęcamy do udziału także rodziców, rodzeństwo i dziadków. Szczegółowy plan poda ks. katecheta. W Bażanówce w piątek Droga krzyżowa o 17.30, a po niej Msza św. Po Mszy św. w piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. III.