1. Dzisiaj Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok, dzień modlitw o pokój na świecie. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania do Imienia Jezus i modlitwa o pokój. Dziś taca przeznaczona na WSD; po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

2. Msza św. od poniedziału do czwartku o godz. 7.00; w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

3. We wtorek od godz. 15.00 rozpoczniemy wizytę kolędową. Chcemy z każdą rodziną wspólnie się pomodlić i udzielić kolędowego błogosławieństwa.

4. W piątek uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli); jest to również I piątek miesiąca. Msze św. jak w niedzielę –  także w Bażanówce. Na każdej Mszy św. będziemy błogosławić kredę i kadzidło. W domu niech ktoś z rodziny okadzi dom, a kredą oznaczy drzwi. Mieszkania napełniamy wonią kadzidła na znak, że wszystko pragniemy czynić na chwałę Boga, natomiast święconą kredą znaczymy drzwi domów i umieszczamy datę bieżącego roku na znak, że mieszkańcy przyjęli Wcielonego Syna Bożego. Okazja do spowiedzi św. przed Mszami św. Nie obowiązuje w tym dniu post.

5. W sobotę nie będziemy odwiedzać chorych. Msza św. o 16.30, a po niej nabożeństwo pierwszosobotnie ku czci Niepokalanego Serca NMP i spotkanie Akcji Katolickiej.

5. Bażanówka: w piątek, w uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. jak w niedzielę; po drugiej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do NSPJ. Za tydzień zmiana tajemnic róż różańcowych.