1. Po sumie błogosławieństwo owsa.

2. We wtorek święto św. Jana, apostoła i ewangelisty; w środę święto Świętych Młodzianków; w piątek święto Świętej Rodziny.

3. Msza św. we wtorek o godz. 16.30, w środę i czwartek o godz. 7.30; w piątek o godz. 16.30.

4. W sobotę zakończenie R.P. 2016 – nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne o 16.00. Zapraszamy wszystkich parafian, aby wyśpiewać uroczyste „Te Deum” za otrzymane łaski oraz przeprosić Pana Boga za to, co było naszą słabością i grzechem. Za udział w nim można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

5. W niedzielę Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok, dzień modlitw o pokój na świecie. Po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania do Imienia Jezus, modlitwa o pokój. Msze św. jak w niedziele.

6. Bażanówka: we środę i czwartek kolęda od godz. 9.00: rozpoczniemy jak zwykle od dołu Zakończenie Starego Roku w sobotę o godz. 16.00. W Nowy Rok Msze św. jak w niedzielę.

7. Podziękowania – serdecznie dziękuję za przygotowanie świątecznej dekoracji kościoła s. Marii, dziękuję ofiarodawcom choinek i elementów dekoracji, dekoratorom – panom, paniom i młodzieży oraz sprzątającym kościół. Bóg zapłać!