1. W naszej wspólnocie parafialnej witamy bardzo serdecznie kleryka z Przemyskiego Seminarium, który w imieniu całej wspólnoty seminaryjnej dziękuje za składane ofiary.

2. Dziś dzień modlitw w intencjach Kościoła na Wschodzie i zbiórka do puszek na potrzeby tamtego Kościoła. Taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Po sumie zmiana tajemnic róż różańcowych oraz spotkanie dla członków Dzieła Pomocy Powołaniom; zapraszamy nowych chętnych do tej grupy.

3.Dziś dzieci z kl. III otrzymają na sumie medaliki.

4. Msze św. roratnie od pon. do piątku – o 16.30; w sobotę o 7.30. Zachęcamy do licznego udziału.

5. Jutro spotkanie dla narzeczonych w Poradni Życia Rodzinnego w Besku o godz. 17.00.

6. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. III gimnazjum.

7. We wtorek odwiedzi naszą parafię św. Mikołaj. Spotkanie ze św. Mikołajem odbędzie się w Domu Parafialnym we wtorek o godz. 18.00. Biuro św. Mikołaja będzie czynne w poniedziałek po Mszy św. 

8. W środę wspominamy św. Ambrożego. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

9. We czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. U nas Msza św. o godz. 17.00, a później adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji trzeźwości w naszej parafii. Zapraszamy szczególnie tych parafian, którym leży na sercu problem trzeźwości swych bliskich.

10. W piątek po Mszy św. spotkanie oazy.

11. Caritas przygotowała świece wigilijne w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Nabycie takiej świecy przyczyni się do zgromadzenia funduszy na pomoc dzieciom z rodzin najuboższych, wielodzietnych i niepełnych, a także dzieciom chorym
i niepełnosprawnym. Zapalona na wigilijnym stole świeca przypomina o konieczności uwrażliwienia na potrzeby najuboższych. Minimalna ofiara – 5 zł; świece są za ławkami pod chórem.

12. Siostry Służebniczki pracujące w naszej parafii odwiedziły z opłatkami mieszkańców całej parafii – w ich imieniu składam serdeczne podziękowanie za życzliwe przyjęcie, gościnność i złożone ofiary. Siostry odwdzięczać się będą modlitwą i dalszą ofiarną posługą dla nas. A za wszelkie dobro składają szczere Bóg zapłać! Opłatki można otrzymać w zakrystii.

13. W Bażanówce Msza św. w uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP o godz. 17.00. We wtorek, środę i piątek roraty o godz. 7.00. Za tydzień zmiana tajemnic róż różańcowych. W czwartek po Mszy św. zbiórka ministrantów.

14. Za tydzień zbiórka w kopertach na potrzeby kościoła i utrzymanie cmentarza.