1. Dziś po sumie zmiana tajemnic róż różańcowych. Taca mszalna przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
  2. W tygodniu: środa – święto rocznicy poświęcenia bazyliki laterańskiej, czwartek – św. Leona Wielkiego, piątek – św. Marcina (odpust w Zarszynie), sobota – św. Jozafata.
  3. Msza św. codziennie o godz. 16.30; w sobotę o 7.30. W wypominkach modlimy się za zmarłych.
  4. W środę po Mszy św. spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.
  5. Spotkanie formacyjne dla kl. II gimnazjum w czwartek po Mszy św.
  6. W piątek dzień wdzięczności za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość. Polecajmy Bogu tych wszystkich, którzy oddali życie za Ojczyznę. Po wieczornej Mszy św. udamy się w pochodzie przed pomnik na Rynku, by tam oddać hołd tym naszym bohaterom, którzy poświęcili swe życie dla wolnej Polski. Zachęcamy do licznego udziału w modlitwie. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Została udzielona dyspensa.
  7. W następną niedzielę zbiórka w kopertach na potrzeby kościoła.
  8. Bażanówka: za tydzień zmiana tajemnic róż różańcowych; w środę spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. III gimnazjum o godz. 17.30; w piątek Msza św. o godz. 16.30.
  9. W uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata (20.11) – jak słyszeliśmy w ostatnim Liście Pasterskim Episkopatu Polski – we wszystkich świątyniach Kościoła katolickiego w Polsce, każdy będzie mógł osobiście i razem z domownikami, we wspólnocie zgromadzenia liturgicznego, dokonać aktu przyjęcia Jezusa za Króla i Pana. W naszej Archidiecezji proklamację Jubileuszowego Aktu poprzedzi Triduum, które rozpoczniemy 17 listopada.