1. Dziś przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II – bądźmy świadkami Miłosierdzia”. Po Mszach św. zbiórka na cele Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która pomaga zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin. Dziękuję Szkolnemu Kołu Caritas za pomoc. Dziś także zbiórka w kopertach na potrzeby kościoła. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 16.00, po nim Msza św.
  2. W tym tygodniu: czwartek – bł. Honorata Koźmińskiego, piątek – św. Marii Małgorzaty Alacoque, sobota – św. Teresy od Jezusa.
  3. Trwa miesiąc październik – zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. Codziennie Msza św. o godz. 17.00, a po niej różaniec.
  4. W środę spotkanie Grupy Biblijnej.
  5. W piątek obchodzimy dzień Edukacji Narodowej – Dzień Nauczyciela – wszystkim nauczycielom życzymy wielu łask Bożych, niezłomności w wypełnianiu misji kształcenia i wychowywania młodego pokolenia oraz poczucia docenienia ich pracy w społeczeństwie. Szczęść Boże!
  6. Spotkanie oazowe w sobotę o godz. 9.30.
  7. Bażanówka: dziś po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic róż różańcowych. Msza św. z nabożeństwem różańcowym we wtorek, środę i czwartek o godz. 17.00.