1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Na sumie poświęcenia ziarna siewnego i zmiana tajemnic róż różańcowych.

2. Jutro spotkanie dla narzeczonych w Poradni Życia Rodzinnego w Besku o godz. 17.00.

3. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, w sobotę o 7.30.

4. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po Mszy św. spotkanie formacyjne dla członków Rycerstwa Niepokalanej. Opiekunem Rycerstwa będzie ks. Maksymilian.

5. We czwartek święto Narodzenia NMP, MB Siewnej; odpust w Kostarowcach.

6. W czwartek po Mszy św. zbiórka ministrantów.

7. W piątek pierwsze powakacyjne spotkanie oazy. Rozpocznie się Mszą św., a po niej spotkanie w salce domu parafialnego. Zapraszamy serdecznie nowe osoby. Jeśli chcesz spotkać Jezusa i przezyć największą przygodę swojego życia – przyjdź!

8. Za tydzień zbiórka do kopert na potrzeby kościoła. Na ostatnim spotkaniu Rady Duszpasterskiej zdecydowaliśmy, że całościowy i gruntowny remont organów rozpoczniemy w nowym roku, zaraz po zimie, gdy zrobi się ciepło.

9. Bażanówka: Dziś poświęcenie ziarna siewnego na Mszy św. o godz. 9.30. W piątek Msza św. o godz. 18.00, a po niej zbiórka ministrantów i kandydatów. Za tydzień zmiana tajemnic róż różańcowych na Mszy św. o godz. 9.30.

10. Przypominamy o zbiórce elektrośmieci 8 września (czwartek) ok. 13.30 na parkingu przy kościele. O pomoc proszę strażaków. Proszę nie przynosić wcześniej tylko w tym dniu od rana.