22 – maja 2016 roku w czasie Mszy Świętej o godzinie 11:00 dzieci z naszej Parafii obchodziły Rocznicę I Komunii Świętej. Przypomniały sobie ten uroczysty dzień i na nowo odnowiły przyjaźń ze swoim Przyjacielem – Jezusem. Mając Jezusa w swoim sercu będą Go niosły do swoich domów, do szkoły a przede wszystkim będą kochały drugiego człowieka, tak jak On.

Jezu Kochany! Mija rok jak po raz pierwszy przyszedłeś do naszych serc. Żadnymi słowami nie potrafimy wyrazić naszej radości i szczęścia. Sam Bóg zechciał zamieszkać w naszych sercach. Zostałeś z nami i wśród nas ukryty pod maleńką postacią Chleba – zostałeś, bo nas bardzo kochasz. I za to dzisiaj, w tę pierwszą rocznicę naszego spotkania z Tobą z całego serca pragniemy Ci podziękować. Pragniemy Jezu przez całe nasze życie jak najczęściej przyjmować Cię w Komunii Świętej, by serce każdego z nas było żywym tabernakulum, by serce każdego z nas było żywym tabernakulum dla Ciebie.

Kochany Jezu w pierwszą rocznicę komunii świętej, stoimy przed Tobą pełni radości i wdzięczności. Dziękujemy Ci za wszystkie dary jakie otrzymaliśmy od Ciebie. Dziękujemy za to, że uczyniłeś nas dziećmi swymi, za kapłanów, nauczycieli i katechetów. Dziękujemy Ci za naszych rodziców i chrzestnych, którzy przed rokiem doprowadzili nas do stołu Pańskiego, gdzie stałeś się naszym pokarmem. Za wszystko dziękujemy Ci Dobry Jezu.

Dzieci Rocznicowe